Sziasztok!
Gyakran ismételt kérdésekre válaszolok (Van-e már valami konkrét? :) ). Ez mindenkinek inge, biztos, mindenki magára is veszi, bár én sem nagyon tudnék mást kérdezni ebben a helyzetben.
A válasznál maradva: Igen, van.
2012. május 19. szombat. Plymouth.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Plymouth
Július végéig biztosan ott leszünk, utána ismét kitérünk a fenti kérdésre :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése