2012. május 12., szombat

Örülünk, Vincent.


Sziasztok!

Már csak egy hét Budapest… bejegyzek, mert „megörökíthetnékem van”, mégpedig ezt a fura vegyes érzést, ami kezd lelkesedésbe átcsapni. Nem bánom, mert aki végigcsinálta velünk ezt az utolsó néhány hónapot, az tudja, hogy nagyon nem volt ez így.
És hogy mi volt a fordulópont: az első, hogy megvan a szállásunk. Úh… hát, valami elképesztően szuper. Nem akartunk ennyire jót, filóztunk is, hogy mi legyen, de nem volt alternatíva. Ennyi időre nem tudunk üres lakást bérelni, kórházi szállás pedig csak egyágyas volt. Nem mentegetőzöm, ezt dobta a gép (gyönyörű környék, építészetileg nagyon szép házban, igényesen berendezve, még kandallónk is lesz J)



Ja, és tudjátok, melyik városban lesz az olipiai fáklya a megérkezsésünk napján???!!!. Ühüm, igen: Plymouthban. Este részt veszünk az ennek örömére rendezett utcabálon. Fotók egy hét múlva.





A szerkesztő megjegyzése:
Bár eddig nem kaptam negatív kritikát a blog új kezelő felületéről, igazán akkor lesz majd érdekes a dolog, ha sok bejegyzésünk lesz, képekkel. A http://bazsalikomfagyi.blogspot.com/-on tudjátok gyakorolni, hogy kinek melyik elrendezés tetszik, a felső narancssárga sávban lehet a nézeteket változtatni. Mindenki használja a neki megfelelőt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése