Sziasztok!
Már csak egy hét Budapest… bejegyzek, mert „megörökíthetnékem
van”, mégpedig ezt a fura vegyes érzést, ami kezd lelkesedésbe átcsapni. Nem
bánom, mert aki végigcsinálta velünk ezt az utolsó néhány hónapot, az tudja,
hogy nagyon nem volt ez így.
És hogy mi volt a fordulópont: az első, hogy megvan a
szállásunk. Úh… hát, valami elképesztően szuper. Nem akartunk ennyire jót, filóztunk
is, hogy mi legyen, de nem volt alternatíva. Ennyi időre nem tudunk üres lakást
bérelni, kórházi szállás pedig csak egyágyas volt. Nem mentegetőzöm, ezt dobta
a gép (gyönyörű környék, építészetileg nagyon szép házban, igényesen
berendezve, még kandallónk is lesz J)
Ja, és tudjátok, melyik városban lesz az olipiai fáklya a
megérkezsésünk napján???!!!. Ühüm, igen: Plymouthban. Este részt veszünk az
ennek örömére rendezett utcabálon. Fotók egy hét múlva.
A szerkesztő megjegyzése:
Bár eddig nem kaptam negatív kritikát a blog új kezelő
felületéről, igazán akkor lesz majd érdekes a dolog, ha sok bejegyzésünk lesz,
képekkel. A http://bazsalikomfagyi.blogspot.com/-on
tudjátok gyakorolni, hogy kinek melyik elrendezés tetszik, a felső narancssárga
sávban lehet a nézeteket változtatni. Mindenki használja a neki megfelelőt.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése