2012. május 21., hétfő

Nincs második első benyomás


Sziasztok!

Folytatom. Megvolt ma a doki „első napja az iskolában”. Ígéretet tett rá, hogy ír Nektek erről egy bejegyzést, szerintem hét végére várható. Összegezve: minden jó. De nagyon.

A Büszke Földlakó és a Kórház
Igyekszem felfedezni a környéket, bár fel kellett, hogy idézzem az eddigi emlékeket: ez több hétig is eltarthat. Plymouth tengerparti részén lakunk, ez egészen délen van, a kórház pedig kb. fél órára busszal Északon. A város 250 000 fős, elég jelentősnek mondható, nagyon jó az infrastruktúra, kiterjedt buszhálózat, színház, mozi, bevásárlási lehetőség. Valahogy az angoloknak nincs ízlésük a piachoz… ma benéztem: gáz. Na mindegy, itt van nekünk az egész város.  Kicsit olyan ez a hely, mintha Bangor, Warwick és Rotherham jó tulajdonságait ötvöznénk. Elég jó keverék...

Voltam ma futni, ez a táj tényleg lenyűgöző. Az ideális edzőterem még keresés alatt van. Nagyon vicces dolgok vannak viszont a lakásban: mosogatógép (éppen próbamosok), egy mosógép, amin annyi gomb van mint egy űrhajó fedélzetén és egy szárítógép, ami meg tele van piktogramokkal. Viszont mindez a konyhánkban és nem két utcával arrébb található mint Warwickban, már csak abban reménykedem, hogy úgy kapom vissza a cuccokat, ahogy betettem. Este kiderül.

Jöjjön egy kis képgaléria J








Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése