Sziasztok!
Folytatom. Megvolt ma a doki „első napja az iskolában”. Ígéretet
tett rá, hogy ír Nektek erről egy bejegyzést, szerintem hét végére várható. Összegezve:
minden jó. De nagyon.
![]() |
| A Büszke Földlakó és a Kórház |
Igyekszem felfedezni a környéket, bár fel kellett, hogy
idézzem az eddigi emlékeket: ez több hétig is eltarthat. Plymouth tengerparti
részén lakunk, ez egészen délen van, a kórház pedig kb. fél órára busszal
Északon. A város 250 000 fős, elég jelentősnek mondható, nagyon jó az
infrastruktúra, kiterjedt buszhálózat, színház, mozi, bevásárlási lehetőség. Valahogy
az angoloknak nincs ízlésük a piachoz… ma benéztem: gáz. Na mindegy, itt van
nekünk az egész város. Kicsit olyan ez a
hely, mintha Bangor, Warwick és Rotherham jó tulajdonságait ötvöznénk. Elég jó keverék...
Voltam ma futni, ez a táj tényleg lenyűgöző. Az ideális
edzőterem még keresés alatt van. Nagyon vicces dolgok vannak viszont a lakásban:
mosogatógép (éppen próbamosok), egy mosógép, amin annyi gomb van mint egy
űrhajó fedélzetén és egy szárítógép, ami meg tele van piktogramokkal. Viszont
mindez a konyhánkban és nem két utcával arrébb található mint Warwickban, már
csak abban reménykedem, hogy úgy kapom vissza a cuccokat, ahogy betettem. Este
kiderül.
Jöjjön egy kis képgaléria J






Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése