2012. május 23., szerda

Fáklya

Sziasztok!


Délen a helyzet változatlan, a két gyerek paradox módon sütkérezik az angol tengerparton. Marci első három napja nagyon lelkesítő volt. Én igyekszem megteremteni az ittlétünk ilyen-olyan hátterét. Néha erőt vesz rajtam a csalódottság, hogy még nem illeszkedtem itt be, de aztán eszembe jut, hogy 4 napja vagyunk itt. Tessenek csak kérem szépen kiröhögni, én is azt szoktam :) !


Képgaléria következik... mégpedig ősrégi, szombati: Így néz ki az Olimpiai Fáklya közelről



Körbehordozza




Megérintem



Belefényképezek



Jön a fáklyával



Elfut





Átadja



Átadta





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése