Fáklya
Sziasztok!
Délen a helyzet változatlan, a két gyerek paradox módon sütkérezik az angol tengerparton. Marci első három napja nagyon lelkesítő volt. Én igyekszem megteremteni az ittlétünk ilyen-olyan hátterét. Néha erőt vesz rajtam a csalódottság, hogy még nem illeszkedtem itt be, de aztán eszembe jut, hogy 4 napja vagyunk itt. Tessenek csak kérem szépen kiröhögni, én is azt szoktam :) !
Képgaléria következik... mégpedig ősrégi, szombati: Így néz ki az Olimpiai Fáklya közelről
 |
| Körbehordozza |
 |
| Megérintem |
 |
| Belefényképezek |
 |
| Jön a fáklyával |
 |
| Elfut |
 |
| Átadja |
 |
| Átadta |
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése