Sziasztok!



Az elmúlt napok két nehéz helyzetet elé állítottak. (…) És a
második, hogy maradjunk-e Plymouth-ban?
Úgy néz ki, hogy nem, bár Marcit valószínűleg megpróbálja majd itt
marasztalni a stáb. A péntek, szombat, vasárnapi 12 órás ügyelet, mely a hétfői
8 órás munkanappal folytatódott, depresszív, fárasztó és értelmetlen volt. Abból
a szempontból persze, hogy aki elhagy egy országot, hogy változzanak a
munkakörülményei, annak nem célszerű találni egy másik országot, ahol ugyan
abban a szituációban ül.
Bizakodásra ad okot a számtalan, hátunk mögött álló pozitív
tapasztalat és a lehetőségek széles spektruma. Rövid távon viszont a két hete
tartó eső és a jövő heti 12 órás éjszakai ügyeletek szürkítik a képet.
A pénteki bulit minden esetre nem tartjuk meg… Keleten a helyzet
változzon!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése