2012. június 14., csütörtök

Nyugaton a helyzet változó


Sziasztok!


Az elmúlt napok két nehéz helyzetet elé állítottak. (…) És a második, hogy maradjunk-e Plymouth-ban?  Úgy néz ki, hogy nem, bár Marcit valószínűleg megpróbálja majd itt marasztalni a stáb. A péntek, szombat, vasárnapi 12 órás ügyelet, mely a hétfői 8 órás munkanappal folytatódott, depresszív, fárasztó és értelmetlen volt. Abból a szempontból persze, hogy aki elhagy egy országot, hogy változzanak a munkakörülményei, annak nem célszerű találni egy másik országot, ahol ugyan abban a szituációban ül.
Bizakodásra ad okot a számtalan, hátunk mögött álló pozitív tapasztalat és a lehetőségek széles spektruma. Rövid távon viszont a két hete tartó eső és a jövő heti 12 órás éjszakai ügyeletek szürkítik a képet.

A pénteki bulit minden esetre nem tartjuk meg… Keleten a helyzet változzon!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése