2012. június 17., vasárnap

Hát ezen is túljutottam!


Megvolt a 3 napos hétvégi ügyeleti erőltetett menet. Őszintén szólva rosszabbra számítottam: tényleg csak kardiológiai problémákkal kellett foglalkoznom, tényleg mindennap 08:00-tól 20:00-ig dolgoztam: egyszóval nem volt túlzottan megterhelő. Az elmúlt hét viszont nagyon besűrűsödött, mert nagyon sok infarktusos beteg jött így rengeteget voltam a katéteres laborban. A heti 5 munkanapból 4-et; csak összehasonlításként: a GOKI-ban maximum 2 volt a rekordom. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon képzett kardiológusok mellett dolgozom és a felszerelésük is nagyon jó – szinte már sajnálom, hogy nem akarok intervenciós kardiológus lenni. Amit a fentiek hátulütőjeként élek meg, az azonban az, hogy se a CT-be, se az ECHO-ba nem jutok el, ami viszont nagyon érdekel.
Pénteken azonban 12 nap átlag napi 10 óra munkája után eljött a hétvége. Katával elmentünk egy helyi mexikói étterembe, amin nagyon hangulatos volt, majd este odajött az asztalunkhoz a főséf és elkezdett velünk beszélgetni. Magyarul. Ugyanis magyar. A segédjei is. Tehát e zárást követően még ott maradtunk és nagy beszélgetős italozós hajnalig tartó privát buli kerekedett belőle. Igen még kukacos Tequilát is ittunk – a kukacnak nincs is rossz íze.



A szombat a péntek este, szombat hajnalból egyenesen következett, de már jobban vagyok!!!
A jövő héten éjszakás ügyeletes leszek, ez azt jelenti, hogy hétfőtől csütörtökig este 8-ra kell mennem és reggel 8-kor lépek le. Ezután majd 1 hét szünet jön.


Üdv: Verteszáldzsáj

1 megjegyzés:

  1. Meg "Vörös szemű kutyát" is ittunk... vodka+málnaszörp+tabasco, mert a sört azt le kell dugaszolni. A gonosz patikust megtalálta az alteregója.

    VálaszTörlés