Megvolt a 3 napos hétvégi
ügyeleti erőltetett menet. Őszintén szólva rosszabbra számítottam: tényleg csak
kardiológiai problémákkal kellett foglalkoznom, tényleg mindennap 08:00-tól
20:00-ig dolgoztam: egyszóval nem volt túlzottan megterhelő. Az elmúlt hét
viszont nagyon besűrűsödött, mert nagyon sok infarktusos beteg jött így
rengeteget voltam a katéteres laborban. A heti 5 munkanapból 4-et; csak
összehasonlításként: a GOKI-ban maximum 2 volt a rekordom. Az igazsághoz
hozzátartozik, hogy nagyon képzett kardiológusok mellett dolgozom és a
felszerelésük is nagyon jó – szinte már sajnálom, hogy nem akarok intervenciós
kardiológus lenni. Amit a fentiek hátulütőjeként élek meg, az azonban az, hogy
se a CT-be, se az ECHO-ba nem jutok el, ami viszont nagyon érdekel.
Pénteken azonban 12 nap átlag
napi 10 óra munkája után eljött a hétvége. Katával elmentünk egy helyi mexikói
étterembe, amin nagyon hangulatos volt, majd este odajött az asztalunkhoz a
főséf és elkezdett velünk beszélgetni. Magyarul. Ugyanis magyar. A segédjei is.
Tehát e zárást követően még ott maradtunk és nagy beszélgetős italozós hajnalig
tartó privát buli kerekedett belőle. Igen még kukacos Tequilát is ittunk – a
kukacnak nincs is rossz íze.
A szombat a péntek este, szombat
hajnalból egyenesen következett, de már jobban vagyok!!!
A jövő héten éjszakás ügyeletes leszek, ez azt jelenti, hogy hétfőtől csütörtökig
este 8-ra kell mennem és reggel 8-kor lépek le. Ezután majd 1 hét szünet jön.Üdv: Verteszáldzsáj

Meg "Vörös szemű kutyát" is ittunk... vodka+málnaszörp+tabasco, mert a sört azt le kell dugaszolni. A gonosz patikust megtalálta az alteregója.
VálaszTörlés