2012. június 1., péntek

Infosztráda

Sziasztok!

Ígértem már korábban, hogy készítünk blogvideókat, ma elkezdtem utána járni, hogyan is működik... íme.
Nem fogok többet ezzel az olimpiai fáklya üggyel haknizni, ezen gyakoroltam, elméletileg futnia kell, ha ráklikkeltek. Jó mulatást!



Holnap megyünk nagymacska állatkertbe, a többi program még képlékeny. Hosszú hétvége van, II. Erzsébet beiktatásának gyémánt jubileuma tiszteletére. Nagy dolog, mert a világtörténelemben (ha jól emlékszem) ő a negyedik, aki ilyen hosszú ideig uralkodott, Anglia történelmében pedig a második. I. Viktória királynő 63 évig volt trónon... god save the Queen! Volt egy olyan Gy.I.K., hogy mi hogyan ünnepeljük: fogalmam sincs, sosem éltünk még olyan királyságban, ahol gyémánt jubileumot ünnepelnek. Majd utólag kiderül, megkerülni nem lehet, néha elborzadva veszem tudomásul, hogy még az akciós  mirelit pizzához vásárolt Taco szósz (Taco szósz!!!) címkéje is limitált, angol zászlós kiadás.

Van egy másik Gy.I.K.-etek, hogy képzeljem el, senki (Márti és Édzsáj álnevű olvasóinkat kivéve) nem tud kommentelni, pedig hogy szeretne, és olvassa, és hozzászólna, de a blog betapasztja a száját.

Hmmmm.... biztos, hogy így csináljátok?

Pirossal ott az infó, de leírom még1x: Ráklikkel a bejegyzésre

Add a comment-gombot megnyom



Nem látszik, de legörgethetővé vált a blog

Kommentel, aláírja a nevét és a "Névtelen" regisztrációt nem igénylő módon közzé teszi



3 megjegyzés:

  1. Futott a videó. A fáklyavivő hölgy is...
    Várjuk a további videókat, meg a többiek kommentjeit!
    :-)

    VálaszTörlés
  2. Hát a Márti kommentelő az már megint nagyon ügyes... pályázhat az "Év Kommentelője 2012 címre" :) :) :)

    VálaszTörlés
  3. Most remélem sikerült :D (Kumcsi)

    VálaszTörlés