Sziasztok!
Ezúttal a Dartmoor Zoo-ból jelentkezünk, jó mulatást a videónkhoz.
Nagyobb méretben itt lehet a videót megnézni:
Az állatkert egyik érdekessége, hogy forgattak itt nemrég egy filmet Matt Damon és Scarlett Johanson főszereplésével, igen, erről mi sem hallottunk soha, pedig lehet, hogy jó:
http://www.port.hu/az_igazi_kaland_we_bought_a_zoo/pls/fi/films.film_page?i_film_id=123562
Marci rengeteg inspirációt merített a látogatásból és új állatok tud lenni. Az út Dartmoor-ba elég hajmeresztő volt, néhány kilométeren keresztül egy sávnyi úton haladt a busz az ősfás, kőből kivályt szakaszon, de a közlekedés kétirányú (!) volt. Azt, hogy ezt éppen hogy oldották meg a közlekedő partnerek, a leleményességükre volt bízva: volt tolatás, satufék, hajszál híján egymás mellett elmenés. Ha a nagymacskák nem lettek volna ilyen szépek, ezért akkor is megéri elmenni Dartmoorba.
![]() |
| Vízidisznó. Annyira viccesek, hogy akinek rossz kedve van, nézze meg őket receptre napi 3x |
![]() |
| Marci boldogan feszít gyönyörű, szörföző/bicikliző csontvázas pólójában az állattemető közepén |
![]() |
| Kertitörpe |
![]() |
| A klasszikus póz |
![]() |
| A bolti tolvajokat megetetjük a tigrisekkel, a maradványaik ellen pedig eljárást indítunk. Köszönjük |





Nagyon profi videókat csinálsz Pöttömkém! ;)
VálaszTörlésKöszönöm az oroszlánt!!!! :)P.: K
Nekem első blikkre a kedvencem az első sorban fekvő kisdisznó (az a báj, amivel ott hever, semmihez nem fogható:), utána jön a jobb hátsó csoportból, amelyik figyel... :)
VálaszTörlésDe végül a "kertitörpét" hoztam nyertesnek a nekem tetszőkből. :)
Ajajaj... cukiságriadó van :DD
VálaszTörlésKöszönöm a medvét, majdnem elhittem, hogy igazi :-P
"Szemérmetlenül foglak kiröhögni, ha megtámad" :-DDD
A videóhoz én is gratulálok, nagyon nagyon jó lett és tetszik az ismerős zene is alatta :-D