2012. július 27., péntek

Keretes szerkezet

Sziasztok!

Pakolunk. A blog életében sokadszor, most is bőröndbe összecsomagol, ajtón kilép, indul tovább. A múltkor keletkezett "így is jó-úgy is jó" hangulatunk állandósult, nem vagyunk szomorúak, hogy eljövünk innen, de nem is érzünk különösebb eufóriát. Otthon lenni nagyon jó lesz, aztán visszajönni is.

Plymouth-i tartózkodásunk keretes szerkezetét nem tudom figyelmen kívül hagyni: első nap megérintettem az Olimpiai Fáklyát, ami tegnap ért célba Londonban. Hajrá mindenki, én csak azt szeretném kérni, hogy az a szűk óra, amit Londonban töltünk vasárnap, nyugis és kiszámítható legyen. Egyik vonatállomásra megérkezik, átmetrózik a másikra (necces rész), aztán siklik a reptérre.

A héten igazi szikrázó napsütés van, 26 fok, ragyog a nap, enyhe szél, ez is beleillik a keretes szerkezet-teóriámba, pont ilyen volt mikor megérkeztünk. Ma este még egy kör vacsira találkozunk a vasárnapi családdal, a helyszín ezúttal Plymouth-a kedvenc kínai éttermük. 



Szobor másképp

Ebbe a hotelbe jártunk edzeni

Plymouth főtere-fotón valahogy szebben mutat

Ezen a sarkon lakunk-csak a másik oldalról


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése