Régi jó szokásom, hogy írok blogot, úgyhogy bejegyzek. Megjöttem. Marci itt tartózkodásának 4. hetében, tizen-akárhány óra utazás után Halloween este. - Gyorsan ideírom magamnak, hogy ne felejtsen el SOHA többé: nem Luton Airport Parkway-en várakozni a vonatra sillykatalin, hanem Paddington Station-ön, (aki erre jár, annak kifejtem bővebben) -
Előzetes várakozásaimmal ellentétben ez a szállás teljesen jó. A kikötőben lakunk, 5 percre a városközponttól, a Vauxhall Street-en. (Ez ugyebár az Opel angol neve... Autócska nagyon büszke lehetsz ránk!)
A 3. emeleti ablakunkról rálátni az óriáskerékre, van egy nappalink, hálószoba franciaággyal, fürdőszoba, konyha és egy kis előszoba. Marci tanzán kolléganőjétől béreljük a szállást, igaz, kicsit úgy vagyunk mint a Hófehérke: Marci a tanzán doktornő helyén dolgozik a kórházban, az ő lakásában lakunk, ülünk a székén, eszünk a tányérjából... mondjuk annyi különbséggel, hogy ő eközben nem bányászik, hanem kapott egy állást Bristolban és még nem volt ideje elköltözni. Itt vannak a cuccai, ami külön hasznos, mert nem kong minden az ürességtől, ráadásul néhány egzotikus dolgot is itt hagyott: tálakat, szobrokat, fényképalbumot. Az idő olyan angol, többnyire jó, fúj a tenger felől a szél és naponta 5x esik az eső... csak a rend kedvéért.
![]() |
| Óriáskerék és hotel, ami nekünk egyet jelent az edzőteremmel: kb. ezt látjuk az ablakból... ígérem, fotózok majd sokat |

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése