2012. július 12., csütörtök

Liszt Ferihegy

Sziasztok!

Megvettük a repjegyeket: július 29-én vasárnap 23:55-kor landolunk Liszt Ferihegyen. Nem tudjuk, meddig maradunk, de augusztus 24-30 között Münchenben leszünk, valószínűleg csak utána jövünk majd vissza Angliába.
Marci szombat-vasárnap 12 órás napközbeni ügyeletet ad, ez lesz Plymouth-ban az utolsó... hát nem bánjuk hogy nem lesz több. 
Frissítettem a Bazsalikomfagyit (http://bazsalikomfagyi.blogspot.co.uk/2012/07/pacok.html), ma egész nap esett. 
Gyorsan ideírom a jövőbeli önmagamnak jó tanácsként: Kata, az ilyen napokon Angelique Kidjo-t szeretsz hallgatni!  


Ha esik, ilyennek látom az angolokat.


Kedves Időjárás, mutatom, hogy minek örülnék.
Puszil, Kata





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése