Sziasztok!
Megvettük a repjegyeket: július 29-én vasárnap 23:55-kor landolunk Liszt Ferihegyen. Nem tudjuk, meddig maradunk, de augusztus 24-30 között Münchenben leszünk, valószínűleg csak utána jövünk majd vissza Angliába.
Marci szombat-vasárnap 12 órás napközbeni ügyeletet ad, ez lesz Plymouth-ban az utolsó... hát nem bánjuk hogy nem lesz több.
Frissítettem a Bazsalikomfagyit (http://bazsalikomfagyi.blogspot.co.uk/2012/07/pacok.html), ma egész nap esett.
Gyorsan ideírom a jövőbeli önmagamnak jó tanácsként: Kata, az ilyen napokon Angelique Kidjo-t szeretsz hallgatni!
![]() |
| Ha esik, ilyennek látom az angolokat. |
![]() |
| Kedves Időjárás, mutatom, hogy minek örülnék. Puszil, Kata |


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése