2012. november 7., szerda

Végtelen ciklusban

Plymouth és Dr. Marin kapcsolata egyre megbonthatatlanabbnak tűnik. Az eredeti forgatókönyv szerint már nem is lennénk itt, ezt követte egy hosszabbítás november végéig és most kilátásba került egy újabb 2013 január végéig. Aztán meg ki tudja... 

Ha így áll a dolog, akkor újabb költözés esedékes, mert Laisa el fogja vinni innen  a cuccait, ahogy talál magának megfelelő lakást. Bútorok és használati tárgyak nélkül meg elég fapados az élet, mondjuk akkor lehetne hencegni a Monty Python-jelenetben (tudjátok melyikben "Mi egy cipős dobozban laktunk évekig" "Óóóó cipős doboz! De jó lehetett, minket anyánk hideg méreggel itatott!"), hogy egy nyirkos, penészes lakásban aludtunk a földön, piszkos padlószőnyegen, takaró nélkül. Mert valljuk be, jó ez a pecó első ránézésre, de másodikra dőlnek ki a szekrényből a csontvázak. Állapodjunk meg abban, hogy a Thököly ehhez képes Szahara, minden párásodásával együtt. 
Ragacsos, karamelles alma:
ezt kell enni tűzijáték ünnepkor
Fujjjjj!

Tegnap előtt Bonfire Night volt. Egyszer már írtam erről két éve: ez olyan tűzijáték ünnep-féle, ami történelmi alapokon nyugszik. A történet magyarra átültetve nagyjából olyan, mintha Magyarországon minden évben privát és hivatalos tűzijátékokkal ünnepelnénk, mikor Matuska Szilveszter önszorgalomból felrobbantotta a biatorbágyi vasúti viaduktot. 







Bonfire Night
Tud ez a Plimó, ha akar




2 megjegyzés:

  1. Ezen a Matuska Szilveszteres poénon percekig vinnyogtam. Köszönöm :)

    VálaszTörlés
  2. Én is! Szerettem volna like-ot nyomni a bejegyzésre, de úgy látom, hogy csak akkor lehet, ha ezt az egész emberiséggel meg akarom osztani a hőn szeretett közösségi hálókon keresztül :-(
    Kedves Blogíró VBK!
    Ezúton érdeklődnék, hogy milyen ellenérték fejében kaphatnánk "annyira vihogok, hogy leesek a székről" like gombot?

    VálaszTörlés