Plymouth-ban az a jó, hogy már be van járatva. A hétvégi program szinte nem is volt kérdés, péntek este benéztünk a kedvenc kínainkba. Mivel ez úttal nem Imanékkal mentünk, kipróbálhattunk sertés húsos fogásokat is. - Ugye Imanéknál Iman egyiptomi, aki gyakorlatilag német, mert Berlinben nőtt föl, Christian Münchenben született de Angliában épít karriert, a két lány pedig élt már Németországban, Angliában és Ausztráliában... az utóbbi országba vissza is költöznek most januárban. - Szóval volt sertés hús, de legközelebb profikra bízzuk a választást.
![]() |
| Így permetezik a friss gyógynövényeket., ááááá, mesés! |
Szombaton elmentünk a világ legjobb szupermarketébe (tudjátok, ahol külön permetezik a kis bazsalikom csokrokat) és annyi tenger gyümölcsit vettünk, amennyit egy egészséges kölyök vizsla vásárolna magának kolbászból a hentesnél. Azzal a biztos tudással zártuk a délelőttöt, hogy ez sosem fog elfogyni. Mennyország.
Aztán délután Iman telefonált, hogy a családja őszi szüneten van Berlinben, ő UK-ban ragadt, dögletesen unatkozik... Aztán Laisha is telefonált (a tanzán doktornő, akitől béreljük a lakást), hogy felugrana néhány itt maradt cuccáért... eldőlt a halak sorsa.
Spontán vacsi nálunk, szuperül sikerült. Jövő vasárnap folytatás, ez úttal csirkepörkölt nokedlival és diós gubával a piros fehér zöld trikolór jegyében.
Vasárnap laza shoppingolás, Dr. Martin ugrálhat a pocsolyákban, kapott őszi cipőt.
![]() |
| Ok, akkor balról jobbra mindet kérjük. |
Van egy olyan Gy.I.K.-etek, hogy milyen idő van... Milyen lenne az angol tengerparton novemberben? Sokat esik, sokat fúj, sokat süt... szeszélyes mint általában.
Jövő hétre készülök egy Kimberly-különszámmal, de ehhez fotóriportot is készítenem kell. A "vigalmi negyed" szélén lakunk, így pénteken és szombaton bulizó fiatal lányok hordái csatangolnak az utcán Kiszel Tündének öltözve, 75 cm magas cipőkben elázva esőtől és olcsó sörtől. Végtelenül szórakoztató!


Halihó,
VálaszTörlésLegközelebb elküldjük veletek Mártát, hogy kitanulja a sok-sok tengeri finomságot, mert oké, a vajhalat már tudja, de azért jó csalihal holtig tanul... :)