2012. november 5., hétfő

Hétvége... mint mindig

Plymouth-ban az a jó, hogy már be van járatva. A hétvégi program szinte nem is volt kérdés, péntek este benéztünk a kedvenc kínainkba. Mivel ez úttal nem Imanékkal mentünk, kipróbálhattunk sertés húsos fogásokat is. - Ugye Imanéknál Iman egyiptomi, aki gyakorlatilag német, mert Berlinben nőtt föl, Christian Münchenben született de Angliában épít karriert, a két lány pedig élt már Németországban, Angliában és Ausztráliában... az utóbbi országba  vissza is költöznek most januárban. - Szóval volt sertés hús, de legközelebb profikra bízzuk a választást. 

Így permetezik a friss gyógynövényeket.,
ááááá, mesés!
Szombaton elmentünk a világ legjobb szupermarketébe (tudjátok, ahol külön permetezik a kis bazsalikom csokrokat) és annyi tenger gyümölcsit vettünk, amennyit egy egészséges kölyök vizsla vásárolna magának kolbászból a hentesnél. Azzal a biztos tudással zártuk a délelőttöt, hogy ez sosem fog elfogyni. Mennyország. 

Aztán délután Iman telefonált, hogy a családja őszi szüneten van Berlinben, ő UK-ban ragadt, dögletesen unatkozik... Aztán Laisha is telefonált (a tanzán doktornő, akitől béreljük a lakást), hogy felugrana néhány itt maradt cuccáért... eldőlt a halak sorsa. 
Spontán vacsi nálunk, szuperül sikerült. Jövő vasárnap folytatás, ez úttal csirkepörkölt nokedlival és diós gubával a piros fehér zöld trikolór jegyében.
Vasárnap laza shoppingolás, Dr. Martin ugrálhat a pocsolyákban, kapott őszi cipőt. 


Ok, akkor balról jobbra mindet kérjük.

Van egy olyan Gy.I.K.-etek, hogy milyen idő van... Milyen lenne az angol tengerparton novemberben? Sokat esik, sokat fúj, sokat süt... szeszélyes mint általában.
Jövő hétre készülök egy Kimberly-különszámmal, de ehhez fotóriportot is készítenem kell. A "vigalmi negyed" szélén lakunk, így pénteken és szombaton bulizó fiatal lányok hordái csatangolnak az utcán Kiszel Tündének öltözve, 75 cm magas cipőkben elázva  esőtől és olcsó sörtől. Végtelenül szórakoztató! 

1 megjegyzés:

  1. Halihó,

    Legközelebb elküldjük veletek Mártát, hogy kitanulja a sok-sok tengeri finomságot, mert oké, a vajhalat már tudja, de azért jó csalihal holtig tanul... :)

    VálaszTörlés