2013. február 11., hétfő

A harmadik lakás

Plymouth-ban élnek emberek is - így summáznám a hétvége legfontosabb felfedezését. Az új városrész új fajta arcokat hozott és az eső is csak akkor esett, mikor sétálni voltunk, megtorpedózva ezzel a fotózásom... ami késik nem múlik. Addig is néhány kép a lakásról, és egy bónusz térkép az eddigi költözéseinkről május óta.

Konyha innen

Konyha onnan

Föl az emeletre

Itt balra, a lépcső alatt lakik a Harry Potter

Fürdőszoba

Kandalló - még nem mertük begyújtani

Változatok egy témára


Nappali

1: Itt laktunk nyáron; 2: Itt laktunk ősszel; 3: Itt lakunk most; 4: Itt van a kórház





1 megjegyzés:

  1. Igazan izleses, szep a lakas. Nem tudom nem eszrevenni, hogy itt is "cabrio-konyhabutor" van beepitve....meg a vegen megszeretitek...;-)

    VálaszTörlés