![]() |
| Ebben a házban lakunk |
![]() |
| Ha nem is majomkenyérfa, de azért szép |
![]() |
| Futnak, tükröződnek |
![]() |
| Keríti |
![]() |
| Ha nem erre lett volna dolgom, akkor is erre jöttem volna :) |
![]() |
| Komolyan vették a korlát két színre festését |
![]() |
| Még egy kicsit tél van... |
![]() |
| ... de már kicsit tavasz is. |
![]() |
| Mai zsákmányállat - ő volt az uticélom |
![]() |
| Hmmm, virágzik! |
![]() |
| Séta a parkban |











Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése