2013. február 14., csütörtök

Kicsit már tavasz

A mai napon bűn lett volna nem fotózni menni. Képekben az új környék: most itt lakunk.

Ebben a házban lakunk

Ha nem is majomkenyérfa, de azért szép

Futnak, tükröződnek

Keríti

Ha nem erre lett volna dolgom, akkor is erre jöttem volna :)

Komolyan vették a korlát két színre festését

Még egy kicsit tél van...

... de már kicsit tavasz is.

Mai zsákmányállat - ő volt az uticélom

Hmmm, virágzik!

Séta a parkban


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése