2013. február 6., szerda

Távirati stílusban

Mielőtt kitör a palota forradalom, gyorsan bejegyzem, hogy minden ok. Megvagyunk, megjöttem, Péter is... sőt ő már el is ment Londonba. Szuper volt, hogy meg tudott minket látogatni, majd egy hosszabb posztban leírom, hogy miket csináltunk. Összegezve: ugyanazt amit eddig megnéztünk a környéken, csak feszített tempóban és célirányosan. Megyek, adok a legkisebb családtagnak vacsit, mert lerúgja a hasamról a laptopot.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése