2013. augusztus 2., péntek

Elköltöztünk

Elköltöztünk. Plymouth-ba is, igen, de most nem erről van szó. Elköltözött a blog a Tublr-re (támbler).
Miért? Mert ez a blogsopt olyan, mintaha a design-t Vágási Feri programozná a Szomszédokból sufnituningban, munkaidőn kívül... biztonsági szempontból meg egy csapat orosz kém.
Welcome to Tumblr!
http://vbkuk.tumblr.com/

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése