Kislányt öltöztetni igazán szórakoztató... Marcival kezdünk ráérezni az ízére. Felteszek néhány képet a hölgy ruhatáráról. Ez a bejegyzés nem jött volna létre, ha nincs az Ebay. Te jó ég, hogy lehet ennyire kedvező áron ilyen sok szép ruhát kapni? Mielőtt bárki azzal vádolna, hogy nem látja az alap darabokat: body, rugdalózó, stb., meg kell védenem a becsületem - nem fotóztam le mindent.
 |
| A kis tengerész |
 |
| Pápai színekben |
 |
| Igen, ilyet én is nagyon szeretnék. Fölvenném. Bármikor. |
 |
| A kalap marad, ez úttal kicsit franciásan. |
 |
| Monokróm sikk |
 |
| A kis Miffy - mert itt ez a név TÉNYLEG létezik. Hajrám Mifánnüik! |
 |
| Virágok | |
 |
| Kokónak küldöm ezt a képet, aki a szekrényben vár bennünket. |
 |
| Fagyi |
 |
| Pöttyök, cicák... |
Elképesztően cukik a rucik és szépek a fotók!
VálaszTörlés