Sziasztok!
Ha választanom kell,
hogy a kakas vagy a bagoly kategóriába passzírozzam magam, a kakast
választanám, nem tudom, hogy miért… jobban tetszik. Sokáig fönnmaradni lutri,
mert éjjel ezt csinálom, meg azt, aztán reggel még egy kicsit fekszem a jobb
oldalamon aztán még 5 percet a balon és egy kicsit hason fekve is… Hogy jön ez
ide? Ebben a négy napban összemixeltük a madarakat…
Marci éjjel ügyel. 19:30-körül elindul és 10-körül ér haza.
Napközben szabad. Nem olyan rossz a helyzet, mint képzeltük, inkább fura, a
lefekvés ideje kitolódik későre, a felkelés időpontja marad, aztán napközben
befigyel még egy alvás. A többi bandázás.
Marci ügyeleteiről azt kell tudni (közel 10 éves
tapasztalatom van ebben), hogy reggel minden az arcára van írva, csak le kell onnan
olvasni… szerencsére most kisimult egy fiú jön be az ajtón.
Ennek apropóján nosztalgiáztunk a bangori horror ügyeleteken.
Korom sötétben, süvítő szélben, esőben, sárban mászott Marci fel a hegyre 20
percet, hogy eltöltse ott élete legrosszabb éjszakáit, miközben én az erdő
szélén lévő, alig fűtött házban egyedül rettegtem a baltás gyilkostól… mondjuk,
ha jött volna, legalább kapok társaságot, mert a szomszédok kiruccantak
Londonba, ezen kívül pedig csak egy birka csorda volt a közelben. De utáltuk!
Itt viszont most lovely, még ha az időjárás gáz is. Ócska
dolog Angliában ezen csámcsogni, 16 fok, eső és szél… jobb, mint a semmi.
Holnaptól hosszú hétvégénk van, meg kéne nézni a
Stonehenge-et, kb. 2,5 óra vonattal, de lehet, hogy felveszem a napirendre az
e-book olvasó beszerzést is, mert letöltöttem közel 400 könyvet angolul,
németül és magyarul… most először érzem, hogy nem hiányzik az otthoni
könyvespolc. Ti viszont hiányoztok, ezért írjatok és éljetek a kommentelmi
jogotokkal, vagy tegyétek föl magatokat a Netre és letorrentezlek titeket is!
![]() |
| Bandázás |
![]() |
| Az első emeletre egy kéz felnyúl, vizez, ablakot mos, elmegy... csak elsőre félelmetes :) bár az ablak nem lett sokkal tisztább |
![]() |
| Hétvégén oldtimer találkozó volt a tengerparton |
![]() |
| Megnézik |
![]() |
| Megcsodálják |
![]() |
| Voltunk megint piknikezni, de elromlott az idő, és kicsit olyan lett a szitu, mint mikor a buckalakók az olajos hordónál melegednek |
![]() |
| Óriáskerekeztünk is... szép nagyon |







Nem értem!
VálaszTörlésMindig panaszkodsz, hogy így esik, meg úgy fúj, közben minden képeden kék az ég, meg bárányfelhők... :-)
Azért szívesen küldenék egy kis meleget. Itt most kicsit sok van belőle.