Sziasztok!
Breaking news: süt a nap. És egész hétvégén sütött, úgyhogy sugárzást gyűjtöttünk. Feküdtünk az edzőterem napozó teraszán és mantráztuk, hogy jó, jó, jó, jó...
Vasárnap meghívott bennünket Marci egyik kollégája grillezni. A család 1 db német családfőből, 1 db egyiptomi feleségből, és két lányból áll, akik Berlinben születtek, de éltek már Ausztráliában is. Nem csak mi költözünk sokat... és nem csak mi beszélünk angolul és németül, úgyhogy nagyon jól sikerült a találkozó.
Az este 10-es vonattal indultunk volna haza, de egy óvatlan pillanatban Iman (Marci kolléganője, a kairói születésű feleség) megtalálta az útpadkát és defektes lett a jobb első kerék. Dr. Martin a box utcában rutint szerzett autószerelők magabiztosságával cserélte ki a kereket, úgyhogy a 10:20-as vonattal haza is mentünk.
Szép környéken laknak nagyon, töltöttem le róla néhány képet. A házuk egy 1800-as években épült birtok istállójából kialakított kertes ház. Igazi mesebeli hely, kis kerti tóval, érdekes, vérbeli angol építészeti megoldásokkal (pl. a mosogató vízelvezetője az épület külső falán belefolyik az ereszcsatornába... hát még jó, hogy a WC-t nem így oldották meg :) ).
 |
| Növényvilág... ebben az angolok nagyon jók |
 |
| Pázsit lépcső |
 |
| Totnes - ahol Anglia törtélemét a falak is őrzik |
 |
| Zen kert |
 |
| Épp Bach koncetre készültek |
 |
| Túl a sövényen |
 |
| Dart folyó |
Ezek szerint azért olyan csodálatos az angolok növényvilága, mert még a mosogatólével is öntöznek :-)
VálaszTörlés