Megválaszolok néhány Gy.I.K.-et, mert realizáltam, hogy azért kérdezitek meg újra és újra, mert nem írtam róla egy mukkot sem. Jogos...
Mikor érkezem?
Mert fellendült a szociális életünk (tegnap este is Imanékkal lógtunk) és vacak a Net.
Marci költözik?
Egyelőre marad. Laisha még nem költözik ki innen, így dec. 24-ig Marci is itt marad. Nem sikerült megegyezni a régi tulajjal, mert olcsójánososkodik (vagy drágajánososkodik vagy mi).
Marci mikor jön?
Dec. 24-én, dél körül.
Meddig marad?
Egy hetet.
Utána mi lesz?
(Népszerűbb formájában így hangzik a kérdés: Van-e már valami konkrét? :) )
Ezt utána kérdezzétek meg. Ami konkrét, az májusban történik.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése