2012. november 21., szerda

Gyakran ismételt kérdések

Megválaszolok néhány Gy.I.K.-et, mert realizáltam, hogy azért kérdezitek meg újra és újra, mert nem írtam róla egy mukkot sem. Jogos... 

Mikor érkezem? 
Hétfőn (nov. 26.) Lisztferihegy kb. 17:30, és idén már nem megyek vissza.

Miért nem vagyunk sosem cseten?
Mert fellendült a szociális életünk (tegnap este is Imanékkal lógtunk) és vacak a Net.


Marci költözik?
Egyelőre marad. Laisha még nem költözik ki innen, így dec. 24-ig Marci is itt marad. Nem sikerült megegyezni a régi tulajjal, mert olcsójánososkodik (vagy drágajánososkodik vagy mi).

Marci mikor jön?
Dec. 24-én, dél körül.

Meddig marad?
Egy hetet.

Utána mi lesz? 
(Népszerűbb formájában így hangzik a kérdés: Van-e már valami konkrét? :) )
Ezt utána kérdezzétek meg. Ami konkrét, az májusban történik. 


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése