2012. június 3., vasárnap

Oroszlán, Medve, Tigris


Sziasztok!

Ezúttal a Dartmoor Zoo-ból jelentkezünk, jó mulatást a videónkhoz.

Nagyobb méretben itt lehet a videót megnézni:






Az állatkert egyik érdekessége, hogy forgattak itt nemrég egy filmet Matt Damon és Scarlett Johanson főszereplésével, igen, erről mi sem hallottunk soha, pedig lehet, hogy jó:

http://www.port.hu/az_igazi_kaland_we_bought_a_zoo/pls/fi/films.film_page?i_film_id=123562

Marci rengeteg inspirációt merített a látogatásból és új állatok tud lenni. Az út Dartmoor-ba elég hajmeresztő volt, néhány kilométeren keresztül egy sávnyi úton haladt a busz az ősfás, kőből kivályt szakaszon, de a közlekedés kétirányú (!) volt. Azt, hogy ezt éppen hogy oldották meg a közlekedő partnerek, a leleményességükre volt bízva: volt tolatás, satufék, hajszál híján egymás mellett elmenés. Ha a nagymacskák nem lettek volna ilyen szépek, ezért akkor is megéri elmenni Dartmoorba.

Vízidisznó. Annyira viccesek, hogy akinek rossz kedve van, nézze meg őket receptre napi 3x



Marci boldogan feszít gyönyörű, szörföző/bicikliző csontvázas pólójában az állattemető közepén

Kertitörpe

A klasszikus póz

A bolti tolvajokat megetetjük a tigrisekkel, a maradványaik ellen pedig eljárást indítunk. Köszönjük

3 megjegyzés:

  1. Nagyon profi videókat csinálsz Pöttömkém! ;)
    Köszönöm az oroszlánt!!!! :)P.: K

    VálaszTörlés
  2. Nekem első blikkre a kedvencem az első sorban fekvő kisdisznó (az a báj, amivel ott hever, semmihez nem fogható:), utána jön a jobb hátsó csoportból, amelyik figyel... :)
    De végül a "kertitörpét" hoztam nyertesnek a nekem tetszőkből. :)

    VálaszTörlés
  3. Ajajaj... cukiságriadó van :DD
    Köszönöm a medvét, majdnem elhittem, hogy igazi :-P
    "Szemérmetlenül foglak kiröhögni, ha megtámad" :-DDD
    A videóhoz én is gratulálok, nagyon nagyon jó lett és tetszik az ismerős zene is alatta :-D

    VálaszTörlés